Ismarlama giyim bir yaşam tarzıdır. Sizin anatomik kültürel ve karakteristlik özelliklerinize göre seçilmiş kumaş ve modelden sonra size özel tasarım kağıda dökülür. Kalıbınız çıkartıldıktan sonra usta terzilerimizin ellerinden titizlik ile çıkan takım elbiseniz yıllar boyu kullanıma hazırdır. Sizde Şinasi Günaydın ' ın tecrübesini denemek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz...

Mağazamızda 100 lerce renk ve desenden oluşan kumaş markalarımızdan bazılarını aşağıda görüyorsunuz

Kumaşlarımız

DORMEUIL-İNGİLTERE

Olağanüstü, elegan olarak nitelendirebileceğimiz koleksiyon Dormeuil’in kendi tasarım ekibi tarafından geliştirilmektedir. Bu kumaşlar geleneksel metodların modern teknolojiyle harmanlanması ile üretilmektedir.

SCABAL-İNGİLTERE

75 yıllık geçmişiyle nispeten genç bir marka olan Scabal sektörde kazanılması zor bir üne sahip. Marka, global pazarın en önemli kumaş tedarikçilerinden biri olmanın yanı sıra -müşterileri arasında Lanvin, Brioni, Prada, Gucci, Tom Ford gibi sayısız lüks marka var- ısmarla ve hazır erkek giyiminde de bir moda gurusu.

HOLLAND & SHERRY - İNGİLTERE

1836 yılından bu yana yün ve ipek kumaş üretim alanında uzmanlaşmış olan Holland & Sherry sürekli kendini yenileyerek daha ince , daha lüks lifler kullanarak kumaş kalitelerini arttırmaktadır. Bugün yapılan lüks kumaşlar bir çok dünya markasının koleksiyonlarında kullanılmaktadır.

VITALE BARBERIS - İTALYA

1663 yılında İtalya'da kurulmuş, kumaş markalarının atasıdır. Sizlerinde bildiği gibi ısmarlama elbiseyi seçkin kılan en önemli özelliklerden ilki kullanılan kumaşın kalitesidir.Dünyanın özenle dokunmuş en seçkin kumaşlarından giyim zevki çok özel olan siz ısmarlama giyinenler için hazırlamış olduğumuz koleksiyon dünyanın önde gelen dokuma kumaş fabrikası olan VITALE BARBERIS CANONICO S.P.A (ITALY) firmasının ürünleridir.

LORO PIANA - İTALYA

1924 yılından bu yana Loro Piana markası dünyanın önde gelen kumaş üreticilerinden biri olmuştur. Son 20 yıldır da lüks giysi ve aksesuarları yapmıştır. Ultra-ince kaşmir ve merinos yünü üreticisidir. Erkek koleksiyonunu İtalyan zarafeti ile bütünleştirmiştir. Takım, ceket, pantolon ve palto kumaşları üretmektedir.