Hakkımızda

Resimlerde ve Anılarda... Şinasi Günaydın

1972 yılında kumaş aşkına başlayan Şinasi GÜNAYDIN®, ilk işine Osmanbey Kırağı Sokağında küçük bir atölyede başladı. Giyimin ve modanın henüz çağdaş seviyeye erişmediği Türkiye' de yaratıcı terzilik ve klasik giyim konusunda büyük heyecanla başladığı mesleğini aynı heyecanla ve her geçen gün yenileyip çoğaltarak bu güne kadar taşıdı. Şimdi ilk yıllarının heyecanına uzun yılların birikmişliğini ve tecrübesini de ekleyerek devam ediyor giyindirme sanatını icraya. Kimler gelip geçmedi ki ustanın iğne ipliğinden İbrahim TATLISES , EMRAH , Mehmet Ali ERBİL , Hakkı YALÇIN , Mesut YAR , Vahe KILIÇARSLAN , Yalçın ÖZDEN , Nejat UYGUR , Sühely UYGUR , Alp KIRŞAN , Burhan ÖCAL ve çok değerli siyasetçi ve işadamlarımız.

Takımımız

Şinasi Ustanın öncülüğünde ki stilist modelistlerimizi Levent deki atolyemizde tanıyabilirsiniz. En büyük avantajımız ustalarımızı yıllardır değiştirmememiz.

Şinasi Günaydın

Usta

Yılların tecrübesi sizleride bekliyor

Ali Günaydın

Kalfa

Babadan oğula...

Diğer Takım

Arkadaşlarımız

- Muammer Kurt

-Rasim Kırca

-?????? ??????

Referanslarımız

Şinasi Günaydın Haute Couture den giyinmiş ve hala giyinmekte olan kişilerin ve kurumların listesini Şinasi Günaydın Haute Couture gazete , dergi ve televizyon haberlerini, yaptığımız defileleri bu bölümden izleyebilirsiniz.

Sayfaya Git